Miesiąc w zdjęciach #6 / Kwiecień/Maj

12:05

Jak to obecne jest w dzisiejszym świecie czasem każdy lubi się nieco obnażyć ;). Tak więc dziś pokazuję Wam fotorelację z moich ubiegłych dwóch miesięcy. Jest to luźny post, w którym chcę pokazać moim czytelnikom odrobinę tego jak spędzam czas i co lubię.

Kwiecień upłynął mi pod znakiem dbania o dom i nasze potrzeby, organizowałam wspólnie spędzany czas, dogadzałam kulinarnie i dbałam o estetykę.
Pojawiły sie u mnie takze nowosci w zakresie ubioru i akcesoriów.
W maju cud narodzin naszego synka sprawił, iż cały nasz świat kręci się w koło niego <3, niemniej jednak staram się spełniać wszystkie dotychczasowe zadania, choć czasem mam wyrzuty sumienia, a nawet wewnętrzny niepokój, iż nie mogę zrobić wszystkiego w 100% tak jakbym chciała. Moje wnętrze estetyki ubolewa nad tym, że ten przysłowiowy brodzik nie jest czysty w takim stopniu jak bym chciała... ale cóż, jak to powiedziała moja siostra nie od czystego brodzika zależy przyszłość dziecka, a od naszej opieki nad nim i poświęcenia mu uwagi i pełni troski. :)
W nowej roli czuję się wspaniale, choć muszę pogodzić się z tym, że nie zawsze może być wszystko idealnie, gdyż trzeba rozsądnie podzielić czas i siły.
;)


A jak minęły Wasze dwa wiosenne miesiące? Podzielcie się ze mną tym co u Was słychać, muszę nadrobić zaległości. :)

You Might Also Like

11 komentarze

Subscribe