Zestaw wybielający zęby / IWHITE

17:35

W okresie świątecznym oraz w czasie karnawału szczególnie zależy nam na pięknym, białym uśmiechu. Jako pomoc w uzyskaniu miłego dla oka efektu bieli na zębach posłużył nam Profesjonalny zestaw do wybielania zębów o natychmiastowym działaniu -  IWHITE


Produkt otrzymujemy w estetycznych pudełeczkach. We wnętrzu tego większego znajdujemy silikonowe, delikatne nakładki z wydzielonymi porcjami żelu wybielającego (10 sztuk), natomiast w tym mniejszym pastę wybielającą, która wspomagać ma całą kurację.

W kilku słowach przytoczę Wam jak potencjalnie zadziałać ma system wybielania zębów IWHITE i co go charakteryzuje.

Producent sugeruje nam:
- unikalną technologię wybielenia,
- natychmiastowe działanie wybielające,
- wzmocnienie zębów, 
- aktywne usuwanie przebarwień,
- tylko 20 minut zastosowania dziennie przez 5 dni
- wybielenie zębów nawet do 8 odcieni.

Wyjątkowa, nowoczesna technologia żelu wybielającego ma pozwolić nam na skuteczne, ale delikatne wybielenie


Nakładki żelowe są bardzo wygodne w użyciu, wystarczy wyciągnąć je czystymi rękami ze szczelnego opakowania i szybko założyć na zęby tak aby żel znalazł się przede wszystkim na ich stronie frontalnej, ale także z tyłu (dbając o te czasem przezroczyste elementy zębów). Żel od razu się na nich znajduje, unikamy tutaj całego szeregu czynności poczynając od kształtowania silikonowych nakładek do wyciskania żelu. Tak więc na ogromny plus łatwość i szybkość użycia.

Przed założeniem środka wybielającego należy delikatnie wyszczotkować powierzchnię zębów.
Nie należy zbyt mocno dociskać nakładek, a także zbyt mocno zaciskać zębów, aby specyfik wybielający nie wydostał się poza ich obręb.

Nakładki z żelem należy trzymać na zębach przez 20 minut - po tym czasie wyciągnąć je i wyrzucić, wnętrze jamy ustnej przepłukać wodą.

Środkiem pomocniczym podczas kuracji jest pasta do zębów o działaniu wybielającym o przyjemnym anyżowym zapachu i smaku (pasty pozwoliłam sobie użyć i ja:). 
Bardzo dobrze oczyszcza zęby pozostawiając świeży oddech na długo.
Pasta ma pojemność 75 ml i z powodzeniem wystarczy na dłuższy czas po kuracji, w celu utrwalania ewentualnych efektów, jakie będziecie mogli poznać poniżej.


Do testów namówiłam męża, ponieważ u niego zauważyliśmy większe pożółknięcie oraz lekkie przebarwienia. Stwierdziłam, że będzie to większą szansa dla sprawdzenia się produktu IWHITE i możliwość zauważenia wyraźniejszych efektów niż u mnie.
Po zakończeniu całej pięciodniowej kuracji, stosując się do wszelkich wskazań oraz mając na uwadze zachowanie białej diety z ogromną nadzieją i chęcią przystąpiliśmy do oceny efektów jakie przyniosła kuracja przy pomocy zestawu IWHITE.

Efekty możecie zobaczyć poniżej:


Należy zauważyć, że z pewnością płytka nazębna nieco nie zmniejszyła, zęby w odczuciu męża stały się gładsze, a wizualnie nieco bardziej błyszczące. Delikatne wybielenie zauważalne jest głównie w obszarze dolnych partii jedynek.

Niestety produkt nie poradził sobie z wystarczająco z wybieleniem zębów, nadal pozostały ona pożółknięte, efekt jest naprawdę minimalny. Możliwe, że na przeszkodzie wybielenia stanął także sam wrodzony kolor kości osoby, która go zastosowała - niemniej jednak wydaje mi się, że same  już nabyte przebarwienia/pożółknięcie nie zniknęło w satysfakcjonującym stopniu.

Producent sugeruje widoczny efekt już po pierwszym użyciu, w przypadku męża pojawił się on wyłącznie na chwilę w postaci kilku białych plamek w różnorodnych miejscach uzębienia.

Bardzo dużym plusem kuracji przy zastosowaniu opisywanych produktów jest fakt delikatności, braku podrażnień oraz braku nadwrażliwości zębów w trakcie i po kuracji.

Ciężko jest nam ocenić fakt wzmocnienia zębów, jednak jest to również niezaprzeczalną zaletą, gdyż żel zawiera w sobie wapń!


Ujmując recenzję produktu w kilku słowach podsumowania chcę stwierdzić, że sposób jego zastosowania w odczuciu męża był bardzo wygodny. Jednorazowe nakładki pozwalały na zachowanie pełni estetyki. Pojawiło się przyjemne wygładzenie i błysk zębów, jednak nie zauważyliśmy stanowczej poprawy jeżeli chodzi o zniwelowanie pożółknięcia i wydobycia bieli.
Pomimo niewielkiego efektu myślę, że warto wspomagać się tego typu produktami. U różnych osób mogą dawać one efekty o wszelakich poziomach, ponieważ u każdego występuję inna podatność na ich działanie.

Jakie jest Wasze zdanie na temat takiego zestawu? :)

You Might Also Like

2 komentarze

Subscribe