Seria ANTI ROUGE / BANDI Medical Expert + Wyniki

10:02

Cześć kochani!
Jak z pewnością widzieliście na moim blogu oraz FB odbywał się konkurs organizowany wraz z marką BANDI, nie chcę być monotematyczna, ale myślę, że warto dowiedzieć się nieco więcej o nagrodach, które można było w nim zdobyć ;).
Tak też zrobię przedstawiając Wam serię kosmetyków do twarzy ANTI ROUGE. W moje dłonie za sprawą firmy dostały się produkty takie jak:
1) Kremowa Kuracja na naczynka.
2) CC Korektor na naczynka.
3) Peeling Kwasowy na naczynka.
4) Skoncentrowana ampułka na naczynka.


Przypomnę tutaj, iż moja cera jest właśnie naczynkowa, przez co dosyć wrażliwa, dołączyć do tego można skłonności do przesuszenia i problem gotowy! Cieszę się, że marki kosmetyczne coraz częściej wychodzą naprzeciw potrzebom osób ze skórą problematyczną i komponują w swoich produktach składniki aktywne, które mają na celu działać w określonej sferze.


Cała seria kosmetyków ANTI ROUGE zawiera w sobie rożne składniki aktywne działające w zależności od potrzeb i typu produktu, są nimi:
1) Witamina PP - wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, stymuluje powstawanie kolagenu, wpływa na poprawę nawilżenia i na łagodzenie stanów zapalnych skóry.
2) Kwas laktobionowy - wykazuje duże działanie antyoksydacyjne (przeciwstarzeniowe), dzieki niemu można osiągnąć efekt delikatnego złuszczenia martwego naskórka - dzieki niemu skóra jest jaśniejsza, o równomiernym kolorycie, gładsza, a również mniej się czerwieni.
3) Kwas glukonowy - należy do łagodniejszej formy kwasów AHA, czyli PHA wpływa na wygładzenie skóry, delikatne złuszczenie naskórka dzięki czemu skóra jest świetlista.
4) Witamina K - poprawia koloryt skóry z zaczerwienieniami i popękanymi naczynkami, ogólnie odżywia.
5) Witamina E - znany, cenny antyoksydant, który odżywia, wzmacnia skórę i zapobiega jej starzeniu.


Składy samej linii nazwałabym nawet zbliżonymi do tych aptecznych, pozbawione są potencjalnych alergenów i posiadają składniki opracowane laboratoryjnie - w końcu to Bandi MEDICAL Expert :).

Pierwszym elementem składowym serii jest Kremowa kuracja na naczynka, której zadaniem jest:

- zmniejszanie rumienia poprzez niwelację spierzchnięcia, napięcia skóry oraz pieczenia skóry,
- odżywienie i nawilżenie skóry,
- ochrona skóry przed podrażnieniami,
- ujednolicenie i wygładzenie powierzchni skóry,
- zmniejszenie widoczności pękniętych naczynek (zaczerwienienia) poprzez działanie witaminy PP.

Pojemność: 50 ml
Cena: 59 zł


Korektor CC na naczynka przeznaczony jest na dzień, jak sama nazwa mówi jest to delikatny krem CC, którego zadaniem jest:

- delikatne wyrównywanie kolorytu skóry,
- bezpośrednia/doraźna eliminacja zaczerwienienia poprzez zakrycie naczynek,
- wzmocnienie kruchych naczynek, 
- ochrona skóry przed drażniącym działaniem środowiska zewnętrznego,
- nawilżenie i odżywienie skóry.

Krem/korektor CC pełni zarówno funkcję odżywczego kremu jak i delikatnego podkładu nieobciążającego skóry i dopasowującego się do jej kolorytu.
Jest to jeden z bardziej innowacyjnych i modnych kosmetyków na rynku - oparty na silnym trendzie azjatyckim na tego typu kosmetyki.

Dzięki takiemu kosmetykowi możemy mieć pewność, że jego forma w umiejętnym stosowaniu nie obciąży nam skóry, nie spowoduje efektu maski, wyrówna koloryt skóry, a jednocześnie będzie odżywiać skórę pełniąc rolę kremu nawilżającego.

Krem ze względu na swoją delikatność polecany jest także w dbaniu o kłopotliwą cerę z trądzikiem różowatym.

Pojemność: 50 ml
Cena: 55 zł


Składy od lewej Kremowa Kuracja, CC Korektor


Seria BANDI Medical Ekspert / anti rouge posiada w swoim wachlarzu również Skoncentrowaną ampułkę na naczynka, której zadaniem jest:

- wyciszanie stanów zapalnych cery,
- wygładzenie i wzmocnienie skóry,
- zmniejszenie widoczności naczyń krwionośnych,
- zmniejszenie objawów rumienia i pieczenia cery,
- łagodzenie objawów trądziku różowatego.

Pojemność: 30 ml
Cena: 55 zł


Zbliża się jesień, a więc tak jak już zapowiadałam stawiam nieco na delikatne kwasy w celu jeszcze lepszego ujednolicenia kolorytu, pozbycia się przebarwień w postaci piegów oraz lekkiego złuszczenia martwego naskórka po lecie.
Kwasy zawarte w Peelingu kwasowym na naczynka BANDI są bardzo delikatne, jakby dedykowane właśnie cerom wrażliwym oraz naczynkowym.
Ja już wcześniej miałam do czynienia z kwasem laktobionowym (należącym do kwasów PHA - są pokrewne z AHA, jednak łagodniejsze i lepiej przystosowane do cer wrażliwych) otrzymywanym z laktozy, jest on bliski, dodawanemu do żeli dedykowanych strefom intymnym, kwasem mlekowym (należącym do kwasów AHA alfa-hydroksylowych - nieco mocniejszych w działaniu).

Pojemność: 30 ml
Cena: 54 zł


Składy od lewej Peeling Kwasowy, Ampułka na naczynka


Jako maniaczka w tej dziedzinie spoglądając na składy tychże kosmetyków muszę stwierdzić, że faktycznie charakteryzują się one delikatnością składników, myślę, że będą służyć mojej wrażliwej cerze, jednak uważam także, iż tak neutralna, delikatna receptura serii Anti Rouge (zwłaszcza Kremowej kuracji i kremu CC) będzie spisywać się także przy cerze normalnej, suchej, a nawet mieszanej i z pewnością nie zaszkodzi a może tylko dodatkowo wzmocnić naturalną barierę ochronną skóry, utrzymać zdrowy koloryt, nawilżać i łagodzić wszelakie podrażnienia i zaczerwienienia, które zdarzają się przy każdym rodzaju skóry.

KOSMETYKI MOŻNA ZAKUPIĆ TUTAJ

Dostępne są różne serię: do cer tłustych, dojrzałych, wrażliwych/naczynkowych.

Z dużym optymizmem podchodzę do tej serii i myślę, że już nawet na wstępie jest godna uwagi.

Co myślicie o tej serii!? :)
________________________________________________________________________________

WYNIKI KONKURSU BANDI & STRUDELKA / Wygraj zestaw kosmetyków BANDI MEDICAL EXPERT

Dziś od świtu przepatrywałam Wasze zgłoszenia! Lubię załatwić sprawę szybko i sprawnie, aby nie narażać Was na oczekiwanie i zniecierpliwienie.

A więc!
Na moim FP zwycięża: 

Marzena Zamysłowska!

Na blogu zwycięża:

MarTusia Tuśka!
Gratuluję serdecznie i proszę o kontakt poprzez maila bądź wiadomość na FP. Na zgłoszenie się zwycięzców czekam 4 dni, w innym przypadku wybieram ponownie.
Serdecznie dziękujemy za udział i już teraz zapraszam na kolejne konkursy! :)

POZDRAWIAMY, BANDI i Strudelka :*

You Might Also Like

0 komentarze

Subscribe