Kuracja przeciwko wypadaniu włosów / biotebal men

07:48

Przerzedzanie się włosów to nie tylko problem kobiet, ale głównie wielu z mężczyzn. Nie tylko my kobiety chcemy mieć zadbane bujne fryzury, panowie także chcą dbać o wygląd swoich włosów i jeżeli jest to możliwe jak najdłużej unikać problematycznego łysienia.

O nasileniu wypadania włosów i łysieniu decydują w dużej mierze uwarunkowania genetyczne oraz wszelakiego rodzaju zmiany hormonalne. U mężczyzn do silnego zadziałania na kosmyki potrzebna jest solidna dawka składników odżywczych jakich celem użycia w produkcie pielęgnacyjnym jest zapobieganie luzowania się cebulek i wypadania włosów.

Ku potrzebom mężczyzn w zakresie dbania o fryzurę wychodzi Biotebal Men. Stworzone przez markę Szampon oraz serum mają za zadanie wzmocnienie włosów.


Biotebal Men to kosmetyki nad którymi pracowali lekarze, trycholodzy oraz dermatolodzy opracowując je tak by były jak najbardziej dostosowane do męskich potrzeb. 
Po szampon i serum mogą sięgnąć mężczyźni borykający się także z łysieniem androgenowym. 


Regularne stosowanie szamponu zapewnić ma zahamowanie wypadania włosów oraz ich wzmocnienie. 

Przejdźmy teraz do konkretnych odczuć dotyczących produktów.
Zarówno ja jak i mąż zapach tych kosmetyków opisujemy jako bardzo przyjemny i niedrażniący. Utrzymuje się on na włosach dłuższą chwilę i stopniowo się ulatnia dzięki czemu nie jest nachalny.
Konsystencja szamponu jest umiarkowanie gęsta, dla krótkich włosów mojego męża wystarcza niewielka kropla dlatego też zauważalna jest jego duża wydajność, co jest kolejnym atutem.


W odczuciu mojego męża produkty działają delikatnie, a zarazem zdecydowanie. Szampon skutecznie oczyszcza włosy, które po użyciu są lśniące i miękkie, natomiast serum jest bardzo lekkie i nie przetłuszcza kosmyków oraz skóry głowy.
Opisywane kosmetyki pielęgnacyjne nie podrażniają skóry, nie uczuliły to też zauważalna jest tutaj wyżej wspomniana delikatność.

Jak wiadomo zaobserwowanie działania zapobiegającego wypadaniu włosów wymaga długotrwałego stosowania, niemniej jednak już po niedługim czasie stosowania zauważyliśmy wzmocnienie włosów oraz poprawę ich witalności.
O efektach dotyczących długotrwałego stosowania poinformuję Was za kilka miesięcy aktualizując tego posta. :-)


Podsumowując w kosmetykach pielęgnacyjnych do włosów Biotebal Men mających zapobiegać wypadaniu włosów zauważyliśmy wyłącznie plusy, są to kosmetyki delikatne, a zarazem na tyle bogate w składniki aktywne, że ich pozytywny wpływ na kosmyki i skórę głowy jest zauważalny już po niedługim stosowaniu. Silnie wierze w to, iż dadzą one pozytywne skutki na przyszłość  na stałe wzmacniając włosy i cebulki a tym samym opóźniając proces utraty włosów.

Pozdrawiam, Strudelka

You Might Also Like

2 komentarze

  1. obserwuje ! super blog :)
    wpadnij do mnie ja doppiero zaczynam przygodę z blogowaniem :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Interesujące kosmetyki. Ciekawy pomysł na prezent.

    OdpowiedzUsuń

Subscribe