Pokonaj Nawracającą opryszczkę / Heviran Comfort

08:00

Myślę, że wiele osób boryka się z problemem, o którym wspomnę dziś w niniejszym poście, a mianowicie z zakażeniem wirusem opryszczki pospolitej.
Opryszczka nie tylko jest nieestetycznym wypryskiem w okolicy ust, ale przede wszystkim zakaźnym wirusem HSV1, który ma zdolność do pozostawania w organizmie w postaci utajonej i wywoływania uporczywych nawrotów, a także może być niebezpieczny w zetknięciu z malutkimi dziećmi. Nie warto ryzykować zarażania i ujmowania sobie uroku w postaci nieestetycznej, charakterystycznej krosty, dobrze jest to zwalczyć mając w zanadrzu lek, który może uporać się z tym problemem. 

Na rynku farmaceutycznym pojawił się lek Heviran Comfort, którego zadaniem jest przeciwdziałanie obecnemu z organizmie wirusowi poprzez zawarta w sobie substancję czynną acyklowir.
Po lek warto sięgnąć już w momencie pojawienia się pierwszych objawów zwiastujących pojawienie się opryszczki (pieczenie, swędzenie, napięcie skóry).

Okres stosowania leku to 5 dni, jego cena w zależności od apteki waha się w okolicach 23 zł za opakowanie zawierające 25 tabletek. Istotne jest również to, że można po niego sięgnąć bez recepty.
Jak wiadomo przed użyciem należy zapoznać się z treścią umieszczonej w opakowaniu.

Mi nie zdarzyło się by pojawiła się u mnie opryszczka, niemniej jednak jest ona uporczywym problemem w moim najbliższym otoczeniu, dlatego cieszę się, że pojawił się, mam nadzieję, skuteczny sposób, aby się jej pozbyć.
Lato, słońce, upały, wielkie wyjścia i moc imprez plenerowych - korzystajmy z nich w pełni bez obaw o pojawienie się nieestetycznych zmian w okolicy ust.

Dobrego weekendu!
Strudelka

You Might Also Like

3 komentarze

  1. Ja jeszcze nigdy nie miałam opryszczki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. mi też pomógł Heviran. wcześniej miałam opryszczkę na ustach albo w nosie średnio co 1,5 miesiąca. teraz już od pół roku mam spokój.

    OdpowiedzUsuń
  3. Dla mnie dostępność tego heviranu w aptece bez recepty to wielka radość :) teraz jak tylko poczuję pierwsze objawy opryszczki to pędzę po te tabletki do apteki, łykam kilka dni i po problemie, pęcherzyk nawet się nie wybuduje.

    OdpowiedzUsuń

Subscribe