Odżywka do włosów farbowanych Chantal / ELIXIR ŻYCIA

10:07

Witajcie! Jak mija Wam wakacyjna pora? U mnie powrót upałów - czyli wszystko bardzo dobrze i jak na tę porę przystało :)!
Przez ostatnie tygodnie bacznie obserwowałam działanie Odżywki dwufazowej do włosów farbowanych Chantal ze strony Elixir Życia
Jak wiecie taka forma wspomagania kosmetyków i utrzymania ich w dobrej kondycji jest uznana przez mnie za najwygodniejszą, najszybszą i skuteczną.


Opakowanie:
Plastikowa buteleczka, z twardego materiału - nie wygina się - zakończona atomizerem w świetnej, dosyć nietypowej dla tych kosmetyków formie widocznej na zdjęciu. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne, podczas aplikacji nie towarzyszy żadne kapanie i przeciekanie. Mgiełka wydostająca się z opakowania jest delikatna - produkt dozowany jest w odpowiednich ilościach.

Zapach jest delikatny, przyjemny, nieco cukierkowy, ale z nutą świeżości. Utzymuje się na włosach jeszcze jakiś czas o aplikacji i wysuszeniu.

Skład oparty jest na wodzie, silikonie oraz składnikach kondycjonujących włosy, tworzących ochronne i poprawiające ich wygląd filmy. 
Ze składników aktywnych w składzie znajdziemy aloes oraz hydrolizowany jedwab.

Ze względu na silikony w składzie unikam aplikacji produktu na skórę głowy, w pielęgnacji całej długości włosa bardzo je lubię :).


Zastosowanie:
Spryskanie wilgotnych włosów po myciu Odżywką dwufazową Chantal towarzyszyło mi niemalże po każdym myciu włosów przez około 2/3 tygodnie. Czasami odbywało się to także po wykonaniu zabiegu olejowania włosów dla nadania kosmykom lekkości i sypkości.

Efekty użycia takiej ekspresowej odżywki są niemalże natychmiastowe, pozwala ona:
bezboleśnie rozczesywać włosy podczas suszenia,
nadawać gładkość, miekkość oraz wygładzenie łuski włosa,
- uprzyjemnić zabieg dbania o kosmyki przyjemnym zapachem, który jeszcze jakiś czas po zastosowaniu mi towarzyszy.


Co lubię w tej odżywce?
1) Przyjemny zapach.
2) Wygodę aplikacji.
3) Uzyskanie efektu miekkości i błysku na włosach.
4) Ułatwienie rozczesywania, dzięki czemu nie narażam włosów na zbyt intensywne uszkodzenia podczas tej czynności.Odżywka ta jakością nie ustępuje moim ulubionym tego typu produktom, wykazywała bardzo podobne działanie. 

Cena: 10, 09 zł TUTAJ

Odżywki dwufazowe wraz z olejowaniem są moimi ulubionymi zabiegami konycjonującymi i odżywiającymi włosy pozwalając im pozostać w dobrej formie, a i zachować ładny wygląd.

Podsumowując - dobre działanie w dobrej cenie :).

Lubicie odżywki ekspresowe czy wolicie użycie treściwych masek, które należy spłukiwać? :)

You Might Also Like

0 komentarze

Subscribe