Makijaż + próba podkładu L'Oreal True Match

07:54

Witajcie!
Dziś makijaż, w którym przemycam test trwałości podkładu L'Oreal True Match oraz szminki Catrice.

W makijażu, w którym fokus rzucony jest na usta jestem minimalistką w jego innych elementach. Na twarzy poza szminką króluje wyłącznie podkład oraz tusz, twarz opruszyłam też pudrem w kamieniu.
Szminka na moich ustach gości niezwykle rzadko, ale jeżeli już się tak stanie to rezygnuję z kreski, a pozostawiam wyłącznie tusz - nie lubię przesytu.


W makijażu tym zrezygnowałam także z konturowania - rozświetlacz był zbędny, gdyż sam podkład dawał efekt delikatnej iluminacji.


W makijażu tym przemycam pierwszy test podkładu True Match o nowej formule - odcień okazał się być dla mnie minimalnie zbyt różowy, ale odrobina pudru pozwoliła mu stopić się z kolorytem skóry całkiem nieźle.

Użyte kosmetyki:
1) Podkład L'Oreal True Match, Rose Beige
2) Mascara Maybelline, Colossal Smoky Eyes
3) Szminka Catrice Ultimate Colour Kiss Kiss Hibiscus - RECENZJA + mocniejszy makijaż z rozmazaną kreską ;))
4) Puder w kamieniu Eveline Anti-Shine


Jak łatwo zauważyć akurat ten odcień podkładu nie współgra w 100% z moim kolorytem skóry, który posiada tony żółte.
Mam wrażenie, że w tym przypadku aparat też nieco oszukał/nasycił barwy i wszystko wygląda zbyt pomarańczowo - w rzeczywistości były lekkie tony różowe bez efektu solary ;P.

Niżej ten sam makijaż po 6 godzinach bez poprawek. Jak widać nieco stracił na intensywności (ale też światło do fotografii było bardziej miękkie niż rano), jednak powiedziałabym, że podkład po takim czasie nawet lepiej stopił się ze skórą, dając bardziej naturalny efekt - nie starł się, nie spłynął pomimo upału, nie wystąpił efekt świecenia się.
Szminka pomimo czynności picia i jedzenia przyzwoicie utrzymała się na ustach, 'bledła' stopniowo i równomiernie. Mam dwie szminki Catrice i uważam, że są ekstra jakości.


Wszystko wszystkim, fajnie jest się czasem odmienić, ale najlepiej czuję się w bardziej naturalnej wersji.

Jak Wam się podoba? Lubicie czasem odmienić się jakimś intensywnym kolorem? 

You Might Also Like

0 komentarze

Subscribe