Podkład Affinitone, Maybelline + Lovely Curling Pump Up Mascara - Efekty

08:53

Zapraszam Was dziś na fotograficzną relację efektów uzyskanych podkładem Affinitone / Opal Rose (09), Maybelline oraz skromną codzienną stylizację rzęs (Lovely Curling Pump Up Mascara) i brwi (Paletka cieni Wibo).


Zarówno podkład jak i tusz użyty jest w jednej warstwie - nie lubię ciężkiego efektu maski i zbyt dramatycznych rzęs w dziennym wydaniu.Odcień podkładu jest dla mnie odpowiedni na tę porę roku, posiada delikatne pigmenty żółte, nie kontrastuje z szyją.Zawsze staram się delikatnie podkreślić oko - tutaj efekt z delikatnie wystylizowanym jednym okiem -  jest różnica - prawda? ;)

Tak bliskie ujęcia obnażają wszelkie mankamenty - proszę więc - bądźcie tolerancyjne w tym aspekcie.Podkład Affinitone obecnie jest jednym z moich ulubionych, pomimo fajnych właściwości tego L'oreal True Match, ten powyższy u mnie wygrywa, ponieważ przy szybkim nakładaniu tworzy mniej widoczne pociągnięcia pędzla/palców i jest mniej klejący. 
Jedynym mankamentem jaki zauważyłam po długim czasie stosowania to delikatne przesuszenie skóry, choć można za to obwiniać także ciężkie dla cery warunki atmosferyczne.

Jak podoba Wam się efekt uzyskany tym podkładem? Co powiecie o tuszu Lovely i malowaniu brwi zwykłym brązowym cieniem?

You Might Also Like

0 komentarze

Subscribe