Kremy do stóp Fuss Wohl (Rossmann)

08:06

Zarówno latem jak i zimą nasze stopy potrzebują szczególnej, specyficznej i dostosowanej do warunków panujących w koło pielęgnacji. Ja znalazłam już gamę produktów, które sprawdzają się u mnie w wielu sytuacjach. Jako moich ulubieńców w dbaniu o stopy pragnę przedstawić kremy/żel firmy Fuss Wohl (Rossman).Czego więcej potrzeba naszym stopom niż odprężenia po ciężkim dniu, odpowiedniego nawilżenia i zmiękczenia ewentualnych zrogowaceń naskórka. Wśród przedstawionych produktów znajdują się właśnie te, które im to zapewnią :).

1) Krem do stóp Fuss Wohl 10% Urea - skutecznie nawilża i nadaje miękkość stopom, dodatkowo zawiera kwas mlekowy, który wzmaga nawilżenie i reguluje procesy naturalnego złuszczania naskórka. Szybko się wchłania nawet w większej ilości, nie klei się i nie pozostawia tłustego filmu.

2) Krem do stóp Fuss Wohl z łojem jelenia - doskonale zmiękcza naskórek, ułatwia usuwanie  jego zrogowaceń i nadaje skórze jaśniejszy, estetyczny wygląd. 


3) Chłodzący krem do stóp Fuss Wohl - odpręża stopy, daje uczucie świeżości i chłodu za sprawą mentolu w składzie. Zauważyłam, że daje dłuższe uczucie estetyki i zmniejszenie potliwości. Delikatnie nawilża, przyjemnie pachnie.


4) Peeling do stóp i nóg z drobinkami łuski orzecha włoskiego i wyciągiem z kasztanowca  Fuss Wohl - ze względu na bardzo drobne, dosyć ostre granulki pozwala na skuteczne i szybkie złuszczanie naskórka. Po użyciu i spłukaniu pod bieżącą wodą na nogach pozostaje delikatny film, który daje uczucie nawilżenia, nie występuje uczucie ściągnięcia.

Muszę zaznaczyć, że ponadczasowym ulubieńcem w dbaniu o stopy jest masełko shea w rożnych postaciach, pozostawia ono jednak dosyć tłusty film i nie wchłania się na tyle szybko, by używać go w dzień, gdy trzeba szybko wskoczyć w buty - dlatego jest to faworyt tylko wieczornej pielęgnacji ;) a i latem potrzebuję kremów, które szybko się wchłaniają także tutaj Fuss Wohl sprawdza się świetnie. W swojej ofercie maja też fajny spray odświeżający do stóp.

Używałyście? Jak 'wrażenia'?pi

You Might Also Like

0 komentarze

Subscribe