Świąteczny nastrój - Odmień mieszkanie na święta

09:51

Tak samo jak i w stylizacjach odzieżowych tak i w domu dodatki potrafią dać pomieszczeniom całkowicie nowe oblicze, odświeżyć je oraz pozwalają na utrzymanie mieszkania w dominujących w danym sezonie stylach. Dodatki jakie ja preferuję nie są kosztowne, gdyż zazwyczaj wykonuję je samodzielnie bądź są to drobiazgi zakupione za nieduże pieniądze w takich sklepach jak Home&You, Pepco, TK Maxx lub po prostu w popularnych marketach.


W okresie przedświątecznym lubię klimatyczne dodatki, które goszczą w moim mieszkaniu przez cały grudzień i styczeń. Chcę cieszyć się przygotowaniami i emocjami związanymi ze świętami napawać się jak najdłużej, żeby nie powiedzieć sobie później w zrezygnowany sposób:
"Święta, święta i po świętach."

Ozdobne serwetki, suszone 'koraliki', proste/naturalne ozdoby choinkowe.Świece.. dużo świec.


Na półkach i stole goszczą świąteczne akcenty kolorystycznie dopasowane do kolorów jakie kojarzą mi się z tym okresem.Przyjemne w dotyku, milutkie koce i poduchy, liczne ozdoby choinkowe dopasowane kolorystycznie do dodatków we wnętrzuMoim sposobem na wzbogacanie i utrzymanie zimowego, nastrojowego klimatu jest także to co przedstawię tutaj:

Plastry pomarańczy stopniowo i delikatnie osuszam na kaloryferze bądź w piekarniku, komponuje je z laskami cynamonu oraz gwiazdkami anyżu, które łatwo kupić w sklepie z orientalnymi i korzennymi przyprawami.


Upiecz pyszne migdałowo-orzechowe, kruche ciasteczka, które polecam w swoim przepisie: (KLIK)

Po wykrojeniu wzorów zrób dziurki w ich górnych częściach (przed upieczeniem). Wypieczone ciasteczka mogą dłużej poleżeć, a więc może staną się ozdobami choinkowymi?

You Might Also Like

0 komentarze

Subscribe