Zaczynając.

23:22

BLOG ten poświęcony będzie obiektowi moich wieloletnich zainteresowań - zdrowiu oraz urodzie. Na celu ma ukazanie zdobywanych przeze mnie doświadczeń na drodze wielu testów produktów pielęgnacyjnych i kolorowych. Spróbuję wgłębiać się w analizę składu oraz wpływ na nasz wygląd i zdrowie wszelkich dóbr jakie kuszą nas z drogeryjnych półek. Będę starać się ukazywać poziom ich skuteczności na każdym etapie stosowania.
Ponadto chcę udowodnić, że w kuchni każdego z nas można znaleźć wiele dobrodziejstw sprzyjających naszej urodzie - pokażę wiele sposobów na dbanie o siebie, które nie wymagają zasobnego portfela.


Staram się być kobietą zadbaną oraz żyć zdrowo jednak nie uciekam się w tym wszystkim do skrajności.
Od razu zaznaczę, że nie jestem osobą, która wydaje niebotyczne sumy mając "parcie na urodowe szkło". Wśród kosmetyków i produktów dzięki, którym staram się żyć zdrowo zarazem dbając o wygląd wyszukuję perełki, które bronią się doskonałym składem i jakością, których według mnie nie wyznacza wysoka cena.

Chcę aby ten blog był motywacją zarówno dla mnie jak i dla innych do zadbania o siebie, własne samopoczucie, wygląd i zdrowy tryb życia. W tym celu włączać chce elementy lifestyle'owe.
Razem uda się stworzyć kreatywne życie pełne pomysłów do realizacji.

Tematykę tego bloga dzielić będę na poszczególne elementy:
Lifestyle - inspiracje, relacje dnia codziennego,.
Fotografia.
Podróże.
Pielęgnacja włosów, ciała, twarzy - ocena jakości i skuteczności kosmetyków na drodze porównań oraz relacji z testów.
Pielęgnacja naturalna.

Pozdrawiam ciepło, Strudelka :)


Wszystkie teksty i fotografie zamieszczane na niniejszym blogu są sporządzane przeze mnie. Zastrzegam sobie wyłączne prawo do ich publikowania i wykorzystywania.

You Might Also Like

0 komentarze

Subscribe